Lobby Bar

Uluslararası kokteyller ve içeceklerin sunulduğu bu barımız muhteşem deniz manzarası ve içecekler çeşitliliği ile tatilinizde mutlaka uğrayacağınız mekanlar arasındadır. Bu nezih ortamda içkinizi yudumlarken günün yorgunluğunu atabilir ve gecenin geri kalan planını yapabilirsiniz. Lobby bar 10:00 - 23:00 saatleri arası hizmetinizde olacaktır.


Sunset Bar

Sevdiğinizle elele belki gün batımını izlemek belki de doyumsuz manzarasında dinlenmek için tercih edeceğiniz Sunset Barda unutulmaz sohbetler ve romantik süprizler yaşayacaksınız. Huzur arayanların mutlaka bulacağı bu mekanımızda 19:00 - 24:00 saatleri arasında dingin dakikalar geçireceksiniz.


Teras Bar

Sıcak atmosfesi ve zengin içecek çeşitleri ile misafirlerimizin gözdesi Teras Barda gün batımı manzarası eşliğinde lezzetli aperatifleri yudumlamanın keyfine varacaksınız. Dilerseniz yemek öncesi atıştırmalıklar da bulabileceğiniz bu mekanımızda, yemek sonrasında canlı müzik eşliğinde dostlarınızla sohbetlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Akşamları tatilin kalbinin attığı Teras Bar 18:00 - 24:00 saatleri arası sizleri bekliyor.


Snack Bar

Denizden ya da havuzdan çıktıktan sonra lezzetli içecek alternatifleri ile serinleyebileceğiniz Snack Barda gün boyu düzenlenen aktivitelerle eğlenceli bir gün geçireceksiniz.
Hem güneşlenip hem dostlarınızla buluşabileceğiniz süprizlerle dolu mekanımızda 10:00 - 18:00 ve 02:00 - 07:00 saatleri arası ile hizmetinizdeyiz.


Disco Bar

Renkli ortamı ile gençlerin ve genç hissedenlerin buluşma noktası olan Disco Barda bir yandan içkinizi yudumlarken yeni arkadaşlar edinmek kaçınılmaz olacaktır. Bu sıcak ve keyifli mekanımızda 23:00 - 02:00 saatleri arası DJ'imizin müzikleri eşliğinde dans ederek gecenizi sonlandırabilirsiniz.


Ultra Herşey Dahil

Ana restoranda açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri, snack restoranda geç kahvaltı, öğleden sonra aperatifleri, beş çayı ikramları ve iki ayrı a la carte restoranda akşam yemekleri ile 24 saat limitsiz tüm standart yerli - yabancı içecekler, minibarın günlük dolumu konaklama fiyatına dahildir. * Konaklama fiyatına dahil olmayan servisler: özel / lüks yerli - yabancı içecekler ve oda servisidir. * Restoran ve barlarımızın açılış - kapanış saatleri hava şartlarına bağlı olarak değiştirilebilir.